Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 91.30 m2

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji!

136.950 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Rruga 5 Maji! Apartamenti ka siperfaqe 91.3 m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri, te miradministruar me ashensor, ne prone jane bere investime ne shtrim me parket, dyert e brendshme dhe tualeti jane lene te zgjidhen nga klienti. Cmimi 1500€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39887
Cmimi: 136.950 €
Siperfaqja: 91.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1036

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate