Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 81.30 m2

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik!

105.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Kopshti Botanik! Apartamenti ka siperfaqe 81.30m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 105.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40786
Cmimi: 105.000 €
Siperfaqja: 81.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1126

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate