Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 98.70 m2

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit!

230.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor ka siperfaqe 98.7m² neto dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet, nje korridor dhe dy ballkone. Prona ka orientim Veri -Perendim. Shitet totalisht i mobiluar , me sistem chiller, termoizolim, jacuzzi, sistem filtrimi uji si dhe oxhak. Disponon dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 230.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30728
Cmimi: 230.000 €
Siperfaqja: 98.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G45
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
122.100 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate