Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 95.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit!

161.500 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Komuna e Parisit! Apartamenti ka siperfaqe 95m² dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, 2 dhoma gjumi ku njera eshte me ballkon dhe 2 tualete. Prona ka orientim Lindje-Jug-Perendim. Vendndodhja e apartamentit ben qe te kete afer atraksionet me te kerkuara ne kryeqytet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.Opsionale: Shitet me garazhd: Garazhi 23.5m² me qepen. Çmimi 1700 euro/m² i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34554
Cmimi: 161.500 €
Siperfaqja: 95.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G469
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
214.568 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Pazari i Ri!

2 BD
2 BA
142.48 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate