Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 78.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, Selvia!

170.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Halili, Selvia! Apartamenti ka siperfaqe 78m² dhe shitet totalisht i mobiluar .Organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambientin e gatimit , dy dhoma gjumi, nje tualet, korridor dhe nje ballkon. Disponon dokumentacion te rregullt hipoketor si dhe shitet bashke me nje garazhd i pershtatshem per 2 makina. Cmimi 170.000€ i padiskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 30923
Cmimi: 170.000 €
Siperfaqja: 78.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G69
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar|Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate