Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 99.70 m2

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Aura!

106.835 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Kompleksi Aura. Kompleksi Aura eshte nje kompleks multifunksional ne rrugen “Dritan Hoxha” ne zonen e Laprakes. Kompleksi eshte ne faze karabina. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim, ka siperfaqe totale 99.7m² ku 86.1m² eshte apartamenti & 13.6m² eshte verande dhe organizohet nje nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona ka orientim Lindje- Jug- Perendim. Avantazhet e projektit janë cilësia e lartë ndërtimit, fasadë e ventiluar dhe e veshur me panel alumini, izolimi i mureve është me dopio tullë dhe lesh guri në mes, akustik dhe termik, dritaret janë termike dhe akustike me dopio xham, planimetri funksionale, lartësia e apartamenteve 3.23m. Investim i sigurt, rifiniturat e brendshme shumë cilësore, siguri dhe mirëmbajtje 24 orë. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33741
Cmimi: 106.835 €
Siperfaqja: 99.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G362
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate