Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 73.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni i fundit i Tiranes Se Re!

74.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni i fundit i Tiranes se Re. Apartamenti ka siperfaqe 73m², ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar pa ashensor, organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 74.000€ i diskutueshem. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Detajet e Prones

Property Id : 31694
Cmimi: 74.000 €
Siperfaqja: 73.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G115
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate