Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 82.40 m2

Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re!

95.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ish Stacioni I Fundit I Tiranes Se Re. Apartamenti ka siperfaqe 82.4m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon te mbyllur. Apartamenti jepet pjeserisht i mobiluar dhe ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati egzistues.Prona ka akses dhe me autostraden Tirane-Elbasan. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 95.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Detajet e Prones

Property Id : 32519
Cmimi: 95.000 €
Siperfaqja: 82.40 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G208
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
122.100 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Kompleksi Aura!

2 BD
2 BA
111.00 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate