Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 94.15 m2

Shitet apartament 2+1 tek Garden City,  Kompleksi Malajzian!

103.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Garden City,  Kompleksi Malajzian! Apartamenti ka siperfaqe 94.15 m² dhe organizohet nga nje koridor shperndares nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 103.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 0692021009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39776
Cmimi: 103.000 €
Siperfaqja: 94.15 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1025

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate