Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.20 m2

Shitet apartament 2+1 tek Garda!

130.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Garda! Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues. Ka siperfaqe totale 85.2m² dhe shitet totalisht e mobiluar. Organizohet ne nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje depo. Apartamenti eshte totalisht i rikonstruktuar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipoketor. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32186
Cmimi: 130.000 €
Siperfaqja: 85.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G157
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate