Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 92.07 m2

Shitet apartament 2+1 tek Brryli!

150.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Brryli! Apartamenti ka siperfaqe 92.07m², ndodhet ne katin e 7-te te nje apartamenti te miradministruar me ashensor,ndertim i vitit 2022 ne proces hipotekimi. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimonialja ka ballkon me vete dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo investuar, i arreduar ne menyre bashkekohore. Opsionale nje post parkimi ne vleren 15 000€. Cmimi 150 000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37905
Cmimi: 150.000 €
Siperfaqja: 92.07 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G851
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate