Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 98.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

130.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te banim, pallat (6 katesh) viti 2000 pa ashensor, ka siperfaqe 98m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i mobiluar, ka orientim Lindje-Perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 130.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34279
Cmimi: 130.000 €
Siperfaqja: 98.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G435
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate