Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 82.50 m2

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

85.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi! Prona ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues, ka siperfaqe 82.5m² organizohet nga 1 sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje koridor, nje tualet dhe nje ballkon. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 85.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39667
Cmimi: 85.000 €
Siperfaqja: 82.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1014

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate