Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.00 m2

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori!

137.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 tek 21 Dhjetori! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 të një pallati ekzistues me tulle te kuqe, shitet bosh, ka  siperfaqe 85m² dhe  organizohet ne  nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Prona ka orientimi Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi 137.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38812
Cmimi: 137.000 €
Siperfaqja: 85.00 m2
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G928

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate