Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 79.10 m2

Shitet apartament 2+1 prane Stacionit te Trenit!

150.290 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Stacionit te Trenit! Apartamenti ndodhet ne nje godine banimi, sherbimi dhe hoteleri 1-10-11-12 kate me 3 kate parkim nentoke, ka siperfaqe 79.1m² dhe organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku njera ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Pronat ndodhen ne nje pallat ne ndertim ne faze grope dhe afati i perfundimit te punimeve eshte 48 muaj. Mundesi pagese me keste. Cmimi 1900€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39360
Cmimi: 150.290 €
Siperfaqja: 79.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G981

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate