Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 74.00 m2

Shitet apartament 2+1 prane Brrylit!

110.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 prane Brrylit. Apartamenti ka nje siperfaqe 74m² dhe i organizuar nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi ku matrimonialia ka dalje ne ballkon dhe nje tualet me dritare. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati ekzistues. Apartamenti eshte i sapo investuar me parket Ac6, sistem chiller, kondicioner me cdo dhome, dritare triple xham, grilla elektrike, tavane te varura, sistem led, panel diellore. Apartamenti shitet pjeserisht i mobiluar. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 110.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34784
Cmimi: 110.000 €
Siperfaqja: 74.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G497
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate