Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 72.84 m2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

76.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit,dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka nje siperfaqe 72.84m² dhe ndodhet ne nje pallat te mire administruar me ashensor ne katin e 6-te. Orjentimi-Jug. Apartamenti eshte i modifikuar ne 2+1. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 76.000€.  Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35083
Cmimi: 76.000 €
Siperfaqja: 72.84 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G534
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate