Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 88.60 m2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

84.170 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 88.6m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambientet, nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim ne faze suvatimi. Cmimi 950€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 34894
Cmimi: 84.170 €
Siperfaqja: 88.60 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G509

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
91.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

2 BD
2 BA
91.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate