Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 112.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht!

77.280 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Yzberisht. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor, ka siperfaqe 112m² dhe organizohet ne nje korridor i cili ben shperndarjen ne ambientet, nje sallon i bollshem sebashku me ambientin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Prona disponon dokumetacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet bosh. Cmimi 690€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33701
Cmimi: 77.280 €
Siperfaqja: 112.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G356
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate