Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 74.90 m2

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik!

100.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik. Apartamenti ndodhet ne katin 2-te te nje pallati ekzistues buze rruge. Apartamenti eshte i mire investuar dhe eshte i organizur ne nje sallon, ambienti i gatimit i vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Prona ka siperfaqe 74.9m², ka orientim Lindje-Perendim dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi 100.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33120
Cmimi: 100.000 €
Siperfaqja: 74.90 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G288
Kati i: 2

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
50.000 €

Shitet apartament 2+1 ne Lezhe!

2 BD
1 BA
89.00 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate