Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 83.10 m2

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik!

119.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Xhamllik! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, jo i fundit te nje pallati ekzistues dhe ka siperfaqe 83.1m². Apartamenti organizohet nga nje sallon i bollshem,me ambjentin e gatimit me vete, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon, nje korridor shperndares dhe nje tualet me dritare. Ne prone jane bere investime ne shtrim me parket, hidrosanitare incaso, kondicioner. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 119.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40664
Cmimi: 119.000 €
Siperfaqja: 83.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1117

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate