Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 81.70 m2

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

89.870 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Selite! Apartamenti ka siperfaqe 81.70 m² ka kubatur te rregullt dhe te gjtha hapsirat i ka te shfrytezuara mire. Organizohet ne nje sallon, ambienti i gatimit me vete me ajrosje natyrale, dy dhoma gjumi, nje tualet me ajrosje natyrale dhe nje ballkon. Prona eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit. Kompleksi karakterizoket nga projektimi shume i kujdesur dhe haperirat e perbashketa te mire planifikuara, cilesia e larte e ndertimit dhe qetesia absolute qe ofrohet nga vendodhja e vecante e kompleksit! Vendodhja unike ne zemer te selites, ne nje zone me intensitet te ulet ndertimi ku kryesisht mbizoterojne vilat private 2 deri ne 4 kate, zone gjithashtu me shume gjelberim, ajer te paster, siguri dhe komunitet familjar! Gjithashtu vendodhja ofron akses te shpejt ne rruget kryesore dhe ne autostrade. Kompleksi ndodhet ne rrugen david seleniza, prane me xhamine e selites ose afer me ish tregun ushqimor. Godina do te kete te gjithe infrastrukturen e nevojshme ,ndriçim, hapesira pushimi, dhe siperfaqe te perbashketa per nje jete komunitare te rehatshme. Projekti do te ofroje apartamente 1+1 dhe apartamente 2+1. Gjithashtu do te ofrohen ambjente per dyqane dhe zyra. Planimetrite jane te mireorganizuara dhe me hapesira optimale. Jane shume komode per familjet e vogla 2 deri ne 4 persona. Fasada e godines do te kete ngjyra neutral te tulles me kontrast te bute per t’i mbijetuar ndryshimeve te trendeve te kohes. Dritaret e vetratat e jane te stilit francez me vendet e posaçme per vazo me lule per t’i shtuar elementet natyrale. Kangjellat dekorative dhe parapetet metalike te ballkoneve jane projektuar si zgjidhje e veçante arkitektonike, si edhe si element sigurie per te gjitha moshat. Opsionale post parkimi 15 000€. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 40959
Cmimi: 89.870 €
Siperfaqja: 81.70 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1142

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
210.000 €

Shitet Super Penthouse ne Sarande!

2 BD
2 BA
140.00 m2
Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate