Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 75.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande!

73.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 75m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon totalisht me pamje nga deti . Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona ka pamje panoramike te Detit Jon dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 73.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32979
Cmimi: 73.000 €
Siperfaqja: 75.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G270
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate