Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 85.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande!

65.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 85m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te ne nje pallat te mireadministruar me ashensor dhe eshte i arreduar. Prona ka pamje nga qyteti i Sarandes dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 65.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32726
Cmimi: 65.000 €
Siperfaqja: 85.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G234
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate