Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 130.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Sarande!

75.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Sarande. Apartamenti ka siperfaqe 130m², ndodhet ne katin e 3-te te pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, nje korridor, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i bollshem. Apartamenti eshte me pamje nga deti & nga mali dhe disponon dokumentancion te rregullt. Cmimi 75.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32276
Cmimi: 75.000 €
Siperfaqja: 130.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G168
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate