Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 110.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali, Kodra e Diellit!

140.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Rrapo Hekali, Kodra e Diellit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri te mireadministruar ka siperfaqe 110m² dhe ndodhet ne katin e 7-te. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe shitet i mobiluar. Cmimi 140.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39565
Cmimi: 140.000 €
Siperfaqja: 110.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1003

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate