Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 99.50 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri!

103.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet. Ka siperfaqe 99.5m² dhe ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati ekzistues. Ne tarrace jane bere investime me dy shtresa katrama dhe dy shtresa lluster,izolim i siperfaqes se jashteme dhe pjeserresi ne tarrace. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 103.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36272
Cmimi: 103.000 €
Siperfaqja: 99.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G675

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate