Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 78.30 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane QSUT-se!

93.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Kongresi i Manastirit, prane QSUT-se. Apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit i vecuar, dy dhoma gjumi, nje tualet me dritare dhe nje ballkon. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues tre katesh dhe ka 78.30m² . Investiment jane bere kohet e fundit ne tarace te izoluar,parket dhe sistem kondicionimi. Aktualisht i dhene me qera. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 93.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Detajet e Prones

Property Id : 34952
Cmimi: 93.000 €
Siperfaqja: 78.30 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G515
Kati i: 3

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate