Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 96.50 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Dibres!

106.150 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen e Dibres, prane Shkolles se Bashkuar. Apartamenti ka siperfaqe 96.5m² dhe organizohet nga nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe dy ballkone. Prona ka orientimi Jug dhe eshte ndertim i vitit 2022.

Karakteristika:

– Pallat I Vitit 2022, I Sapo-Perfunduar
– Hyrje Me Kamera Sigurie Dhe Me Drite Natyrale,
– Godine Me Fasade Te Ventiluar
– Dyer dritare Dopio xham Termike
– Tualet Me Hidrosanitare Inkaso
– Apartamenti do te dorezohet me Dyert e Brendshme +Hidrosanitaret e Tualetit

Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33536
Cmimi: 106.150 €
Siperfaqja: 96.50 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G334
Viti i Ndertimit: 2022

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate