Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 2 Tualete
  • 97.15 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maji!

126.295 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne rrugen 5 Maji! Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe dy tualete. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ne ndertim dhe ka nje siperfaqe prej 97.15m². Godina multifunksionale me 9 kate banim dhe 2 kate nen toke parkim. Cmimi 1300€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35438
Cmimi: 126.295 €
Siperfaqja: 97.15 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 2
ID e Pronës: G574
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate