Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 71.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maji!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen 5 Maji! Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 71m². Prona eshte e konvertuar ne apartament 2+1 dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 90.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39505
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 71.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G997

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate