Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 98.49 m2

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen ASL!

108.339 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rezidencen ASL, e cila ndodhet ne rrugen “Sadik Petrela”, shume prane “Venue”. Pallati po ndertohet nga nje kompani prestigjoze, me nje cilesi te larte ndertimi. Cilesia e ndertimit nenkupton perdorimin e Termoizolimit, Izolimit Akustik, sistemi i ngrohjes/ftohjes qe eshte realizuar nga nje nga markat kryesore dhe prestigjoze nderkombetare. Godina do jete 9 kate ndertim, ku 2 kate jane njesi komerciale dhe 9 katet e tjera do perdoren per banim. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 98.49m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35100
Cmimi: 108.339 €
Siperfaqja: 98.49 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G536
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate