Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 106.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Misto Mame. Apartamenti ka siperfaqe 106m², ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 2 ballkone. Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 90.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31727
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 106.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G118
Kati i: 9

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate