Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 120.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Laprake!

120.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Laprake! Apartamenti ka siperfaqe prej 120m² ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te miradministruar me ashensor. Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshem se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi ku ajo matrimoniale ka dalje ne ballkon me vete dhe nje tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 1000€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37884
Cmimi: 120.000 €
Siperfaqja: 120.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G850
Kati i: 5

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate