Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 93.09 m2

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin “Tirana Golden Park”!

111.708 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne kompleksin “Tirana Golden Park”, perballe Spitalit Amerikan 3. Apartamenti ka siperfaqe 93.09m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon i cili aksesohet nga te gjitha ambientet. Mundesi shume e mire investimi dhe banimi. Prona ndodhet ne nje pallat ne ndertim i cili perfundon ne shtator te 2023. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37724
Cmimi: 111.708 €
Siperfaqja: 93.09 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G832

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate