Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 84.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

90.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Fresk! Apartamenti organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi nje koridor dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin 4-te te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe ka siperfaqe 84m² shitet e mobiluar si ne foto. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Cmimi 90.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39991
Cmimi: 90.000 €
Siperfaqja: 84.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G1048

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate