Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 98.10 m2

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko!

117.720 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Don Bosko! Apartamenit ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze shtrimi. Apartamenti ka siperfaqe 98.1m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, dy dhoma gjumi, ballkon dhe nje tualet. Afati i perfundimit te kompleksit eshte ne vitin 2023. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31302
Cmimi: 117.720 €
Siperfaqja: 98.10 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G89

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje
42.930 €

Okazion! Shitet apartament 2+1 ne Fresk!

2 BD
1 BA
95.40 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate