Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Bregdetin e Velipojes!

70.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Bregdetin e Velipojes. Apartamenti ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Mundesi opsionale ne zgjedhje kati. Objekti eshte i sapondertuar, apartamenti eshte i pabanuar me pare dhe disponon post parkimi per apartamentin te perfshir ne cmim. Cmimi 70.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32337
Cmimi: 70.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G177

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate