Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 100.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Astir, prane Viles L!

76.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Astir, prane Viles L! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te mireadministruar, por pa ashensor, ka siperfaqe 100m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me dalje ne ballkon se bashku me ambjentin e gatimit, 2 dhoma gjumi, ku njera ka dalje ne ballkon dhe 1 tualet. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Apartamenti shitet bosh. Çmimi 76.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32793
Cmimi: 76.000 €
Siperfaqja: 100.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G245
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
107.120 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
133.99 m2
Apartament 2+1
Shitje
75.840 €

Shitet apartament 2+1 ne Selite!

2 BD
1 BA
75.84 m2
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate