Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 87.18 m2

Shitet apartament 2+1 ne Astir, prane Viles L!

100.257 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Astir, prane Viles L. Apartamenti ka siperfaqe 87.18m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne nje pallat ne ndertim ku afati i perfundimit eshte ne 2024. Prona ndodhet ne nje ndertim cilesor dhe zona ofron te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese te qete. Cmimi 1150€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33664
Cmimi: 100.257 €
Siperfaqja: 87.18 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G352

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Exclusive
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
627.445 €

Shitet apartament 2+1+2 tek Ish Ekspozita!

2 BD
2 BA
196.52 m2

Compare Listings

Golden Home Realestate