Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 93.00 m2

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

115.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Astir! Ndodhet ne katin e 7-te banim te nje pallati te miradministruar me ashensor. Organizohet nga nje sallon se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Prona ka siperfaqe 93m² dhe ka orjentim Perendim. Prona disponon dokument te rregullt hipotekor. Cmimi 115.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 37862
Cmimi: 115.000 €
Siperfaqja: 93.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G848

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate