Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 102.20 m2

Shitet apartament 2+1 ne Astir!

112.420 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Astir! Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te,te fundit te nje kompleksi te ri banimi me 6-10 kate banim dhe 2 kate ne toke,ne ndertim. Ka siperfaqe 102.2m², organizohet nga nje sallon i bollshem se bashku me ambjentin e gatimit, dy dhoma gjumi, ku njera ka dalje ne ballkon dhe nje tualet. Kompleksi dallohet per punimet teper cilesore duke filluar nga instalimet hidraulike-elektrike, termoizolim me sistem kapot, shtrimi me pllake ose parket sipas deshires se klientit, dritaret dopioxham termike te paisura me grila, hapesira pushimi dhe hapesira te gjelberta perreth kompleksit. Cmimi 1100€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36831
Cmimi: 112.420 €
Siperfaqja: 102.20 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G733

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Qera
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Qera

Compare Listings

Golden Home Realestate