Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 2 Dhoma
  • 1 Tualet
  • 90.00 m2

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande!

92.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 me pamje nga deti ne Sarande. Apartamenti ndodhet ne vije te pare, ka siperfaqe 90m², ndodhet ne katin e 4-te te pallati te mireadminstruar dhe organizohet ne 1 sallon te bollshem sebashku me ambientin e  gatimit, 1 korridor, 2 dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte me pamje nga deti, ndodhet shume prane shetitores dhe disponon dokumentancion te rregullt. Cmimi 92.000€. Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 32292
Cmimi: 92.000 €
Siperfaqja: 90.00 m2
Dhomat total: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualete: 1
ID e Pronës: G170
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Arreduar
Ballkone
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 2+1
Shitje
110.000 €

Shitet apartament 2+1 tek Ali Demi!

2 BD
1 BA
98.00 m2
Apartament 2+1
Shitje
Apartament 2+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate