Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 80.44 m2

Shitet apartament 1+1+verande ne Rrugen e Dibres!

112.398 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1+verande ne rrugen e Dibres! Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ndertim i 2023. Apartamenti ka siperfaqe totale 80.44m² ku 55.80m² dhe 24.64m² verande, organizohet nga nje sallon se bashku me ambentin e gatimit, nje dhome gjumi me dalje ne verande dhe nje tualet. Cmimi 1650€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38178
Cmimi: 112.398 €
Siperfaqja: 80.44 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G881

Specifikimet

Other Features
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate