Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 71.10 m2

Ekskluzive! Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi!

101.673 €
Preferuarat

Pershkrimi

Ekskluzive! Okazion! Shitet apartament 1+1 tek Zogu i Zi! Apartamenti organizohet ne nje sallon te bollshme se bashku me ambjentin e gatimit me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe tualet. Ka siperfaqe 71.1m² dhe ndodhet ne katin e 6-te me orjentim Veri-Lindje. Kompleksi ka cilesi te larte ndertimi, izolim termik, akustik, fasade te ventiluar etjj.. Apartamenti eshte ne faze ndertimi. Cmimi 1430€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Zona:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 36951
Cmimi: 101.673 €
Siperfaqja: 71.10 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G744
Kati i: 6

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate