Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 54.00 m2

Shitet apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar!

66.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Shkolla e Bashkuar! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, shitet bosh, ka  siperfaqe 54m² dhe  organizohet ne  nje sallon se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje ballkon dhe nje tualet. Prona ka orientimi Jug-Lindje dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Çmimi 66.000€. Per nje vizit ne prone kontaktoni 069 202 1009.

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 38912
Cmimi: 66.000 €
Siperfaqja: 54.00 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G937

Specifikimet

Other Features
Hipoteke

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate