Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 55.84 m2

Okazion!! Shitet apartament 1+1  tek Rruga Jordan Misja!

67.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

Okazion! Shitet apartament 1+1  tek Rruga Jordan Misja! Apartamenti ka siperfaqe 55.84m² dhe organizohet ne nje sallon sebashku me ambjentin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne faze ndertimi dhe afati i perfundimit eshte ne dhjetor 2024. Cmimi 1200€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 39657
Cmimi: 67.000 €
Siperfaqja: 55.84 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G1012

Specifikimet

Other Features
Ballkone

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate