Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 112.07 m2

OKAZION PER VETEM PAK DITE!! Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit!

190.000 €
Preferuarat

Pershkrimi

OKAZION PER VETEM PAK DITE!! Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Durresit! Apartamenti ndodhet prane Kafe Flora ne fillim te rruges se Durresit. Pozicionohet ne nje godine moderne dhe bashkekohore. Organizohet nga nje ambient ndenje sebashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon/ verande te bollshem. Siperfaqja e apartamentit eshte 112.07m² ku 96.4m² eshte apartament & 18.27m² verand.Orientimi mjaft i favorshem i mundeson ndricim natyral gjate dites. Kjo godine moderne e bashkeohore ndodhet ne zemer te Tiranes e rrethuar nga te gjitha facilitetet qe ofron urbanistika e qendres (kopshte,Shkolla,Spitale etj ). Godina eshte ne fazen perfundimtare te ndertimit. Nxitoni pasi eshte i vetmi apartament ne godine. Cmimi 1800€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 33968
Cmimi: 190.000 €
Siperfaqja: 112.07 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G391
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Verande

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate