Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 64.30 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave!

109.300 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga e Barrikadave. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri ne ndertim ne faze pllake dhe organizohet ne nje sallon te bollshem, nje ambient gatimi me vete, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe ka siperfaqe 64.3m². Afati i perfundimit te pallatit eshte ne dhjetor te 2022. Cmimi 1700€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 31921
Cmimi: 109.300 €
Siperfaqja: 64.30 m2
Dhomat total: 4
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G139
Kati i: 7

Specifikimet

Other Features
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Qera
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate