Your search results

Overview

  • Updated On:
  • September 22, 2022
  • 1 Dhomë
  • 1 Tualet
  • 71.76 m2

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha!

75.348 €
Preferuarat

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Dritan Hoxha. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te, ka siperfaqe 71.76m² dhe organizohet ne nje sallon te bollshem sebashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Prona ndodhet ne nje pallat ne faze karabina, ne nje objekt banimi dhe sherbimi 9 dhe 12 kate me 2 kate parkim nentoke ku cilesia e punimeve eshte e larte, fasada e ventiluar, vetrat e paisur me dopio xham, izolim akustik, sistemet hidraulike te markave cilesore,sistemi kondicionimit multisplit. Zona ne cilen ndodhet ka marre nje zhvillim kohet e fundit pasi ka prane kompleksin rezidencial”Garden Residence Turdiu” si dhe aksesin ne rrugen kryesore “Dritan Hoxha” ku jane te gjitha linjat urbane si ne drejtim Qendres se Tiranes po ashtu dhe ne aksin tjeter ne drejtim te Terminalit, nje mundesi shume e mire investimi duke patur te gjitha fasilitet per jetese komode. Cmimi 1050€/m². Per nje vizite ne prone kontaktoni 069 202 1009

Adresa

Qyteti:
Shteti: Albania
Open In Google Maps

Detajet e Prones

Property Id : 35541
Cmimi: 75.348 €
Siperfaqja: 71.76 m2
Dhomat total: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualete: 1
ID e Pronës: G587
Kati i: 4

Specifikimet

Other Features
Ballkone
Ne ndertim

Gjeni pronen tuaj!

Harta

Prona të ngjashme

Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje
Apartament 1+1
Shitje

Compare Listings

Golden Home Realestate